Dátum: 2018 október 22. (hétfő) | Előd

hírek

A második helyen végeztünk az U23-as judo országos bajnokságon

Judo szakosztály 2018-10-01 Megtekintések száma: 744

Szombaton Baján rendezték meg az U23-as korcsoport országos bajnokságát. A trónkövetelők versenyén harminckilenc egyesület százhúsz judósa lépett tatamira.

A 90 kilogramm dobogósai

A bajnokságon huszonhárom klub tudott érmet szerezni, nyolc egyesület osztozott a tizennégy súlycsoport aranyérmein. A legeredményesebben a KSI SE szerepelt (4 arany, 2 ezüst), a legtöbb érmet (összesen tizenegy darabot) pedig az UTE szerezte.

ÉREMTÁBLÁZAT

KSI SE  4  2  0
UTE   3  1  7
Ceglédi VSE   2  0  1
Szatymaz   1  1  2
Mogyi-Bajai JC   1  0  0
BHSE   1  0  0
Kecskeméti JC   1  0  0
Koroncó-Tutti   1  0  0
Rákosvidéke Hajtós DSE   0  2  1
Szegedi JSE   0  2  0
Győri AC   0  1  3
Békés Megyei Kano JSE   0  1  1
Diósdi DSE   0  1  0
Miskolci VSC   0  1  0
Debreceni SC-SI   0  1  0
Nippon Sport JC   0  1  0
Kaposvári JK   0  0  2
KDJSE   0  0  2
Kőrös JSE   0  0  1
Széchenyi ESE Győr   0  0  1
Atomerőmű SE   0  0  1
Egri VSI   0  0  1
Vincze JC Zirc  0  0  1
Mórahalom   0  0  1
Pénzügyőr SE   0  0  1

U23-as országos bajnokság, Baja

FÉRFIAK

60 KG (9 induló)a
1. Monori Dániel (UTE)
2. Vida András (Győri AC)
3. Naji Dávid (Kaposvári JK)
3. Gombás Bálint (Győri AC)
5. Feczkó Csanád (Miskolci VSC)
5. Andrási Gellért (Mogyi-Bajai JC)
7. Szlávik Gergő (Hato Judo)
7. Beringer Dominik (KSI SE)

66 KG (18 induló)
1. Cseh Márk (Kecskeméti JC)
2. Szeredás Botond Bence (Nippon Sport JC)
3. Kozma Ákos (Kaposvári JK)
3. Szatmári György (UTE)
5. Pongrácz Bence (UTE)
5. Bóka Bendegúz (Szegedi Judo SE)
7. Végvári Dániel (Mogyi-Bajai JC)
7. Kárpáti Dávid (KSI SE)

73 KG (14 induló)
1. Ócsai Sándor (Ceglédi VSE)
2. Tóth Botond (Szegedi Judo SE)
3. Mezei Bernát (Pénzügyőr SE)
3. Hegedűs Bendegúz (UTE)
5. Moon Seokho (UTE)
5. Windischmann Bence (Atomerőmű SE)
7. Sándor Péter (Szegedi Judo SE)
7. Jánik Viktor (Tatabányai JC)

81 KG (7 induló)
1. Tompa Péter Gergő (Szatymaz)
2. Sárhegyi Gábor Máté (UTE)
3. Piedl Erik (Vincze JC Zirc)
3. Veres Marcell (Atomerőmű SE)
5. Kőhalmi Zoltán (Széchenyi ESE Győr)
5. Németh Gergő (Pécsi KSE)
7. Volter Márk (Széchenyi ESE Győr)

90 KG (9 induló)
1. Boros Iván (KSI SE)
2. Nerpel Richárd (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Iklódi Máté (Egri VSI)
3. Waczulik Dániel (UTE)
5. Ligeti Márk (Pécsi VSK)
5. Tóth Bálint (Széchenyi ESE Győr)
7. Nock Gergő (Somogyszob)
7. Menyik Gyula (Samurai JC)

100 KG (7 induló)
1. Veres Márton (KSI SE)
2. Graffy Milán Attila (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Árvai Péter (Ceglédi VSE)
3. Kochán József (Kőrös Judo SE)
5. Huszár Martin (Kaposvári JK)
5. Ország Dávid (Szatymaz)
7. Buczó Botond Zoltán (Dozso SE Pécs)

+100 KG (6 induló)
1. Waczulik Richárd (UTE)
2. Varga Donát (KSI SE)
3. Tompa Márton Bence (Szatymaz)
3. Inotai Péter (Széchenyi ESE Győr)
5. Dorn Csanád (Szatymaz)
5. Szentandránszki Levente (Békés Megyei Kano JSE)

NŐK

48 KG (5 induló)
1. Klein Dorina (Ceglédi VSE)
2. Hajdú Ilang Anna (Diósd)
3. Kis Noémi (KDJSE)
4. Hegedűs Lilla (Ceglédi VSE)
5. Kupi Sarolta (Dombóvár)

52 KG (8 induló)
1. Gyertyás Róza (Koroncó-Tutti)
2. Kopasz Fanni (Szegedi Judo SE)
3. Harmath Eszter (UTE)
3. Miskolczi Lotti Mirtill (Mórahalom)
5. Tóth Eszter (Mogyi-Bajai JC)
5. Hegyaljai Vivien (Vasas Judo)
7. Hóka Fanni (Somogyszob)
7. Kiss Noémi (Mórahalom)

57 KG (9 induló)
1. Kovács Kitti (BHSE)
2. Varga Brigitta Tímea (KSI SE)
3. Maróti Alexandra (UTE)
3. Kármán Andrea (UTE)
5. Hajdú Eszter (Kőrös Judo SE)
5. Godó Lívia (Szatymaz)
7. Köhler Zsuzsanna (Rákosvidéke Hajtós DSE)
7. Balogh Kinga (Domaszék)

63 KG (10 induló)
1. Katzenmajer Kíra (Mogyi-Bajai JC)
2. Cservenák Anna (Debrecen SC)
3. Hegedűs Hanga (UTE)
3. Kovács Hajnalka (Békés Megyei Kano JSE)
5. Vörös Seron (Pápai Judo Akadémia)
5. Bodor Sára Vera (Diósd)
7. Kelemen Adrienn (Somogyszob)
7. Szász Klára (Hato Judo)

70 KG (6 induló)
1. Lőrinc Renáta (UTE)
2. Sóczó Rebeka (Békés Megyei Kano JSE)
3. Szilli Nóra (Győri AC)
3. Gergácz Enikő (Rákosvidéke Hajtós DSE)
5. Ferenczi Fruzsina (Szolnoki Spc-Sportiskola)
5. Godó Zsófia Vilma (Kőrös Judo SE)

78 KG (7 induló)
1. Tóth Fanni (KSI SE)
2. Faragó Petra (Miskolci VSC)
3. Fenyvesi Csilla (KDJSE)
3. Balogh Sára (Szatymaz)
5. Grassy Dóra Hanna (Pécsi VSK)
5. Becskeházi Kata Éva (Tori JC)
7. Buczó Emese (Dozso SE Pécs)

+78 KG (5 induló)
1. Kárpáti Emese (KSI SE)
2. Nagy Kitti Klaudia (Szatymaz)
3. Farkas Szilvia (Győri AC)
4. Bonevácz Bianka (Barcs)
5. László Gréta (Dombóvár)

(forrás: judoinfo.hu)

Képek

UTE Kiállítás című gallériából ízelítő

Videó

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41